Jak dbać o usta, czyli pomadka z aloesem!
W zależności od pory roku, zmagamy się z problemami dotyczącymi naszych usta. Jako że jest to bardzo delikatna skóra, jesienią i zimą, za sprawą mrozu, często jest spierzchnięta i piekąca. Wiosną i latem natomiast pojawia się przesuszenie, spowodowane wiatrem i mocnym słońcem. Niezależnie od przyczyny, na pomoc przyjdzie nam pomadka z aloesem!
2020-05-06, 14:40

Niezależnie od przyczyny, nasze usta potrafią być naprawdę suche i spierzchnięte. Warto więc systematycznie stosować kosmetyk jakim jest pomadka z aloesem.

Pomadka z aloesem, jako opatrunek na usta

Aby nasze usta były zawsze nawilżone, gładkie i jędrne, warto odpowiednio o nie zadbać. Pomadka z aloesem, stosowana systematycznie, nawilży je i natłuści, dzięki czemu nie straszny im będzie wiatr, mróz czy ostre słońce. Aloes nawilża, masło kakaowe odżywia i chroni delikatną skórę warg. Pomadka ujędrnia i wygładza usta, dzięki czemu zawsze prezentują się zdrowo i estetycznie.

Jak jeszcze możemy chronić usta?

Oprócz pomadki z aloesem, możemy nakładać na nasze usta naturalny miód, który wspaniale regeneruje suchy naskórek, a także raz na czas wykonywać ich delikatny peeling, np. cukrowy. Pomoże nam to kompleksowo zadbać o delikatną skórę warg.

KONTAKT / AUTOR
Anna Nowak
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy